Nie trzymaj oszczędności w skarpecie – Inwestuj w mieszkania

admin

Niestety, z powodu zmian w Polskiej gospodarce  nie opłaca się dziś trzymać oszczędności w przysłowiowej skarpecie. Dlaczego? Ponieważ wartość pieniądza cały czas spada. Za dwa miesiące może się okazać, ze za swoje oszczędności nie kupisz nawet połowy tego co dzisiaj. Dlatego najlepiej zainwestować w mieszkania Mogilno. Ogólnie nieruchomości zawsze się opłacają.

Inwestuj, nie zbieraj – Dlaczego?  

Inflacja, inflacja i jeszcze raz inflacja… Niestety, ale takich cen w Polsce jeszcze nie było. Niedawno ludzie szaleli na punkcie cen paliwa, chleba, dziś cukru. W niektórych sklepach jego cena za kilogram wynosi już 9 złotych. Nikt się nie spodziewał, że wojna na Ukrainie przyniesie takie konsekwencje w Polsce. Dlaczego ma ona taki wpływ na Polską gospodarkę? Wpływ ma między innymi brak dostaw pszenicy i słonecznika z tego kraju. Polska większość zasobów tych produktów brała właśnie z Ukrainy. W tym roku braki sprawiły, że konieczne jest sprowadzanie ich z innych krajów, gdzie ceny znacznie się różnią. Kolejna sprawa to uchodźcy w naszym kraju. Państwo jest mocno obciążone finansowo. Dodrukowywanie pieniądza może doprowadzić do skreślenia zer jak w roku 1995. W tamtym roku Ci, którzy mieli 1000 złotych, zostali ze złotówką. Niektórzy zbierali na mieszkania, a nie wystarczyło im nawet na rower. Dlatego właśnie najlepiej jest inwestować w mieszkania Mogilno i inne nieruchomości.

mieszkania na sprzedaż Mogilno

Domy, działki mieszkania na sprzedaż Mogilno – Zawsze w cenie

Jeśli chcesz zainwestować swoje oszczędności, najlepiej wyjdziesz na czymś, co w cenie jest zawsze – bez względu na modę, inflację i tym podobne. Od wielu lat wydaje się, że najbardziej opłacalne są mieszkania Mogilno i inne nieruchomości. Ludzie kupowali, kupują i kupować będą domy, działki i mieszkania. Przecież trzeba gdzieś mieszkać, a ciągłe wynajmowanie jest męczące i nie zapewnia takiego poczucia bezpieczeństwa. Jeśli masz spore oszczędności powinieneś je w coś zainwestować. Byłoby przykro pożegnać się z nimi z dnia na dzień, bez możliwości jakiego kol wiek większego za nie zakupu.

Next Post

Czy warto otworzyć hurtownię części samochodowych?

Części samochodowe były, są i będą potrzebne, nawet w obliczu rosnącej inflacji, ponieważ ludzie po prostu potrzebują sprawnych samochodów. Myślałeś o tym, aby otworzyć własną hurtownię części samochodowych? Chcesz sprzedawać piasty do koła tanio i inne produkty, tak by zarobić, ale mieć dużo klientów? Czytając dalszą część artykułu dowiesz się, […]
piasty do koła tanio

Obserwuj nas