“Wieczny odpoczynek w hotelach w Poznaniu” – czyli straszna strona pracy hotelarzy

admin

Bezpieczeństwo gości, ich mienia i danych wrażliwych wpływa mocno na jakość świadczonej usługi hotelarskiej. Niestety, praca w hotelu nie jest taką pracą marzeń, jak się wydaje, a pracownicy hotelarze z Poznania znają mroczne strony opieki nad swoimi rezydencjami.

Usługi hotelowe to nie bajka – osoby pracujące w hotelarstwie zawsze muszą zachować czujność

Polska wydaje się dziś krajem bezpiecznym. Niemniej jednak, hotele w Poznaniu udowadniają, że sprawa ma się inaczej, niżby się to wydawało na pierwszy rzut oka. Zacznijmy od recepcji. W holach hotelowych kręci się cała masa ludzi – goście, przechodnie, osoby szukające okazji do drinka. Wśród tych osób są też przestępcy, naganiacze, złodzieje, oszuści, wiele osób, które chcą się szybko wzbogacić, kosztem hoteli i gości. Osoby, które nie mogą racjonalnie uzasadnić swojej obecności są dyskretnie wypraszane, jako potencjalne zagrożenie dla obsługi i gości. Osoby obce, otrzymują pomoc w załatwieniu spraw, które deklarują. W ten sposób utrudnia się oszustom zdobywanie informacji o potencjalnych ofiarach, złodziejom utrudnia się typowanie osób do okradzenia.

Hotel Poznań

Podsłuchy i cyberprzestępstwa w hotelach

Wiele hoteli w Poznaniu po wyjeździe gości sprząta pokoje i sprawdza szybko, czy przypadkiem klient czegoś nie zostawił w pokoju. Sprawdza się pokoje w Poznaniu pod kątem podsłuchów i ukrytych mikrokamer HD, podpiętych pod hotelowe źródła zasilania przez sieć internetową. W Poznaniu jest to plagą. Potem filmy i nagrania są sprzedawane tabloidom, albo są umieszczane w sieci (często są to nagrania intymne, o charakterze seksualnym, które następnie umieszczane są bez zgody na stronach 18+).

Wielkim kłopotem są również przestępstwa z użyciem sieci – niektórzy hakerzy podpinają się pod źródło internetu w hotelu i próbują wyłudzić pieniądze z konta albo ukraść prywatne informacje hotelu Poznań.

Innym rodzajem przestępstw są, o których nie chciałam szeroko się rozpisywać, ze względu na delikatność tematu, przestępstwa o charakterze zaginięcia ofiar. Nie raz zdarzało się, że osoby młode trafiały do recepcji hotelu w podejrzanym towarzystwie. Ciężko jest wówczas obsłudze z Poznania, bo muszą wiedzieć, kiedy odpowiednio reagować – bo jak prosto ustalić, czy osoba podająca się za kogoś z rodziny dziecka jest z nim rzeczywiście związana? O tych i mroczniejszych sprawach hotelowych możesz dowiedzieć się szerzej w rozlicznych artykułach, i to nie tylko przedstawiających mroczne noce hotelowe rodem “wieczny odpoczynek racz nam dać Panie” w Poznaniu.

Next Post

Jak skuteczne są komórki macierzyste w ortopedii?

Ostatnio wiele możemy usłyszeć o komórkach macierzystych wykorzystywanych w medycynie. Dlaczego tak zyskały na popularności oraz jak wykorzystywane są w ortopedii? Czy leczenie za ich pomocą naprawdę przynosi efekty?  
Komórki macierzyste w ortopedii

Obserwuj nas